این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

کتابدار نابینایی که حافظ قرآن است/ تبدیل محدودیت به فرصت با خودباوری و تلاش

۲۳ مهرماه روز عصای سفید» متعلق به روشندلان است که هرگز به محدودیتی که برایشان ایجاد شده توجه نکرده و با توانمندی و خودباوری پله‌های ترقی را طی کرده اند. مسئول بخش نابینایان کتابخانه عمومی مرکزی همدان در گفت و گو با ما از فراز و نشیب های زندگی اش با وجود نابینایی و تبدیل محدودیت به فرصت با توسل به خودباوری و تلاش می گوید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، بخش نابینایان کتابخانه  عمومی مرکزی همدان، یکی از بخش‌های فعال و پویا کتابخانه مرکزی است که بسیاری از روشندلان را به خود جذب کرده است. در این بخش برنامه‌های متنوعی از جمله نشست‌های شناخت مشاهیر همدان، ویژه برنامه هفته دفاع مقدس، جلسات قرائت قرآن، روخوانی، آموزش خط بریل و دیگر برنامه‌های مخصوص نابینایان برگزار می شود. این برنامه‌ها با مشارکت روشندلان انجام می شود.

هما خانجانی، مسئول بخش نابینایان کتابخانه عمومی مرکزی همدان ۲۸ ساله است. پس از گذراندن دوره ابتدایی در مدرسه استثنایی شهر نهاوند و به دلیل نبود مدارس تخصصی، روانه مدارس معمولی می‌شود و تا پایان دوره کارشناسی ارشد همراه با افراد عادی به تحصیل می‌پردازد و همواره از شاگران ممتاز بوده و حافظ کل قرآن کریم است.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مرکزی ,عمومی ,کتابخانه ,نابینایان ,همدان، ,روشندلان ,عمومی مرکزی ,مرکزی همدان ,کتابخانه مرکزی ,کتابخانه عمومی ,نابینایان کتابخانه ,عمومی مرکز
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei
حسین شیبانی online-control تصفیه آب و فاضلاب ، اتوماسیون ، مانیتورینگ صنعتی ، ابزار دقیق zhalezibayi دانلود کتاب تحلیل انتقادی گفتمان نورمن فرکلاف آژانس خبری امروزنآ انجمن بچه های ساداتی آنیلو خانه زیبای من ایران زیبا